Pradžia TEPALAI MOTOCIKLAMS

Tepalai motociklams, keturračiams,motoroleriams

MOTUL Tepalai motociklams

UAB "Baltic Moto" nuo 2007 metų tiekia į Lietuvos rinką MOTUL produkciją motociklams. Prancūzijos gamintojo MOTUL produktai motociklams ir motociklų vairuotojams yra populiarūs tarp gamyklinių moto sporto komandų. MOTUL variklinės alyvos įvertintos aukščiausiai balais lyginant su kitomis populiariomis alyvomis. Testuojant motul tepalus gauti rezultatai stebino ne viena ekspertą savo apsauginėmis savybėmis ir sudėties nepakitimu ekstimaliomis sąlygomis. MOTUL alyvų serija praturtinta ESTER technologiniu procesu, buvo vienas iš daugelio žinksnių i priekį tepalų pramonėje. MOTUL ESTER TECH alyvos testuojant moto sporte parodė labai gerus rezultatus. Technika naudojusi MOTUL tepalus tarnaudavo ilgiau ir pasiekdavo geresnius rezultatus nei technika naudojusi kitų gamintoju tepalus.
Lietuvos sporto klubai ir privataus sektoriaus moto vairuotojai renkasi MOTUL produktus kaip vienus iš patikimiausių ir kokybiškiausių. Džiaugiamės kad galime šią produkciją pasiūlyti visiems motociklistams, garantuojant maksimalią technikos elementų susidėvėjimo apsaugą .  MOTUL kompanija gamina keletos kokybės lygių alyvas ir motociklų priežiūros priemonių serijų. Trumpai apibudinsime pagrindinius MOTUL produktų kriterijus.

 

VARIKLINĖS "MOTUL 5100" ALYVOS

Populiariausias sintetinės bazes variklinis tepalas MOTUL 5100. Tai ekonominės klasės tepalas moto technikai . MOTUL 5100 serijos tepalai geriausias pasirinkimas kasdieniniam motociklo eksplotavimui. Jei jūsų motociklas eksplotuojamas sportiniu režimu,ar jo variklis modifikuotas, padidintas galingumas, rinkitės MOTUL V300 FACTORY LINE serijos tepalus.
MOTUL 5100 tepalo specifikacija: 

      Specifikacija: Variklinė alyva
      Variklio tipas: 4T keturtaktis
                 Kokybė: Technosynthese
          Naudojama: Motocikluose
         Klampumas: 10W40
     API Standartai: API SL/SJ/SH/SG
 JASO Standartai: JASO MA M033MOT055
              Pakuotės: 1ltr.  4ltr.

Technosynthese kokybės, Ester-Technologijos variklinė alyva motociklams su keturtakčiais varikliais. Naudojama Street, Cross, Trial klasės motocikluose. Ši standartinio klampumo alyva rekomenduojama naudoti varikliuose daugelio motociklų gamintojų. Motul 5100 alyva sumažina variklio elementų trintį ir apsaugo juos nuo sudilimo. Tinka naudoti varikliuose su atskita ar integruota transmisija, bei "šlapia sankaba", atitinkančiuose Euro 2 ir Euro 3 standartus.

Dėl kainų ir kiekių teirautis tel. +370 37 295959 arba Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai