Motociklų servisas

BALTICMOTO SERVISAS

Mūsų kvalifikuoti specialistai ir aistra motociklams daro mus geriausiu pasirinkimu motociklininkams, ieškantiems meistriškumo. Nuo įprastinės priežiūros iki kapitalinio remonto – mes Jums padėsime.

Mūsų komandą sudaro patyrę ir sertifikuoti technikai, kurie nėra tik mechanikai; jie yra motociklų entuziastai, pasišventę teikti geriausias paslaugas. Nesvarbu, ar važinėjate čioperiu, sportiniu, enduro ar kitu motociklu, mūsų ekspertai turi žinių ir įgūdžių, reikalingų pagelbėti Jums.

Kasmetinė priežiūra

Variklio    priežiūra

Elektrinės dalies remontas

Individualūs patobulinimai

DIAGNOSTIKA


Konsultavimas

MŪSŲ ĮRANGA

Mūsų remonto dirbtuvės, aprūpintos naujausiais diagnostikos įrankiais ir naujausia įranga, užtikrina tikslumą ir profesionalumą atliekant kiekvieną darbą. Investuojame į technologijas, siekdami užtikrinti, kad jūsų motociklui būtų suteikta geriausia prieinama priežiūra.

NAUDOJAMOS DALYS

Suprantame, kaip svarbu taisant motociklus naudoti aukštos kokybės originalias dalis. „Baltic Moto“ dalis tiekiame tiesiogiai tik iš patikimų gamintojų, todėl jūsų motociklas gaus komponentus, kurių jis nusipelnė. Be to, siūlome daugybę priedų, kurie pagerins jūsų vairavimo patirtį.

Vertiname jūsų laiką ir suprantame norą grįžti į kelią. Mūsų efektyvi darbo eiga ir kvalifikuoti technikai leidžia užtikrinti greitą darbų atlikimo laiką, nepakenkiant paslaugų kokybei. Stengiamės pasiūlyti konkurencingą ir skaidrią kainodarą, užtikrindami, kad už savo investiciją gautumėte puikią vertę. Jokių paslėptų mokesčių, jokių netikėtumų – tik sąžiningi ir prieinami tarifai. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas. Mes atsakome už savo darbą ir, jei nesate patenkinti, padarysime viską, ką galime, kad jis būtų atliktas teisingai. Mūsų įsipareigojimas siekti klientų pasitenkinimo užtarnavo mums kaip patikimos motociklų remonto dirbtuvės reputaciją bendruomenėje.Skubi pagalba

Atsiradus netikėtiems gedimams ar avarinėms situacijoms kelyje, siūlome avarinio remonto paslaugas, kad kuo greičiau grįžtumėte į kelią. Paskambinkite mums ir mūsų komanda bus pasiruošusi jums padėti ištikus netikėtumams kelyje.

Bendruomenės dalis

Baltic Moto – tai ne tik verslas; tai motociklų bendruomenės dalis. Aktyviai dalyvaujame vietiniuose renginiuose, remiame pasivažinėjimus, motociklų saugos iniciatyvas. Pasirinkdami mus, remiate verslą, kuris grąžina bendruomenei.


Mes ne tik taisome motociklus; mes palaikome važiavimo dvasią. Patikėkite mums savo motociklą ir pasirūpinkite, kad kita kelionė būtų tokia sklandi ir jaudinanti, kokia turėtų būti. Važiuokite užtikrintai – rinkitės mus visiems motociklų remonto ir priežiūros poreikiams.

Susisiekite su mumis:

Gazas, UAB

Armoniškių g. 23, LT-46400 Kaunas

+37060063388